تبلیغات موثر

تبلیغات موثر

sobhan

چگونه تبلیغات موثر داشته باشیم؟ در صورتی که از تبلیغات موثر در کسب و کار خود استفاده کنید، آگاهی و اطلاعات لازم به مشتریان بالقوه شما خواهد رسید. در حالت ایده آل، تبلیغات موثر در کسب و کار کوچک باید توجه مشتریان احتمالی شما را به خود جلب کند و آنها را به استفاده از محصول یا خدمات شما ترغیب کند.

صرف نظر از روش تبلیغات موثر شما، همه تبلیغات انجام شده باید واضح بوده و به طور مداوم وضعیت کسب و کار شما منتشر شود تا مشتریان از وضعیت عملکرد شرکت و کسب و کار شما اطلاع لازم را کسب کنند. پس اگر این سوال در ذهن شما هست که چگونه تبلیغات موثری داشته باشیم ؟تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه انجام تبلیغات موثر برای کسب و کار کوچک برای کسب و کار اینگونه است که تبلیغات موثر برای اطلاع رسانی، آموزش، متقاعد کردن و یادآوری محصول یا کسب و کار شما به مشتریان حال و آینده شما انجام می شود. برای موفقیت، تبلیغات موثر در کسب و کار کوچک باید با سایر ابزارهای بازاریابی و عناصر تجاری متناسب و در تعامل باشد.

همچنین تبلیغات باید معتبر، منحصر به فرد و به یاد ماندنی باشد تا بتواند کار کند. مانند تمام اقدامات لازم برای بازاریابی موثر، تبلیغات نیز باید بر اساس یک استراتژی موقعیت یابی محکم طراحی و اجرا شود. در نهایت، برای هر کمپین تبلیغاتی، باید پول کافی برای ارائه یک برنامه رسانه ای مصرف شود.

تبلیغات دهان به دهان

تبلیغات دهان به دهان تا زمانی وجود خواهد داشت که انسان با کالاها و خدمات ارتباط مستقیم برقرار کرده و و آن ها را مبادله می کند. همچنین موثرترین شکل تبلیغاتی در نظر گرفته می شود. این شیوه از تبلیغات موثر در کسب و کار کوچک دارای ویژگی های مطلوب من جمله اعتبار قوی، سطح بالای توجه مخاطب، و استقبال دوستانه مخاطبان است.

این شامل گفتگوی باز با پرسش و پاسخ در مورد محصول، انگیزه های روانی برای خرید، به یاد ماندنی، کارایی و فراوانی محصول و یا خدمات ارائه شده توسط شماست. تبلیغات دهان به دهان اطلاعات محصول را به بسیاری از خریداران بالقوه دیگر منتقل می کند (و حتی ممکن است شامل نمایش های آزمایشی تبلیغاتی و نمونه گیری رایگان باشد).

با هزینه کم یا بدون هزینه برای کسب و کار، این تبلیغات از شخصی به شخص دیگر ادامه خواهد داشت. در صورت امکان، یک کسب و کار کوچک باید یک برنامه تبلیغاتی ایجاد کند که منجر به تبلیغات دهان به دهان شود. مشتریان راضی بهترین تبلیغات شما هستند و می توانند باعث جذب مشتریان بیشتری شوند. از برخی جهات، تبلیغات موثر معمولی رسانه ای تنها به عنوان یک تسریع کننده برای دستیابی به تبلیغات دهان به دهان و افزایش فروش عمل می کند. همچنین برای رونق کسب و کار خود میتوانید از مشاوره کسب و کار کوچک استفاده کنید و تاثیر آن را به صورت مستقیم روی کسب و کار خود مشاهده کنید.

نحوه انجام تبلیغات موثر برای کسب و کار

نحوه انجام تبلیغات موثر

در اینجا چند دستورالعمل برای ایجاد تبلیغات موثر در کسب و کار کوچک و به یاد ماندنی در ذهن مشتریان که واقعاً باعث افزایش فروش شما می شود میپردازیم:

مطمئن شوید که تبلیغات شما “متناسب با استراتژی”  موقعیت کسب و کار شما است

برای پاسخ به این که چگونه تبلیغات موثری داشته باشیم، یک استراتژی موقعیت یابی خوب، شناسایی مخاطب هدف صحیح برای تبلیغات شما را به همراه فهرستی از ویژگی ها و مزایای معنادار تضمین می کند. می‌تواند دلایلی برای برتری و منحصربه‌فرد بودن محصول، همراه با «شخصیت» تبلیغاتی ارائه دهد و با این کار تبلیغی دارای شخصیت خاص و منحصر به فرد را باعث شوید که می تواند بسیار خوب در ذهن مشتریان باقی بماند.

تبلیغات موثر در کسب و کار کوچک شما دارای یک پیام ساده باشد

مردم در به خاطر سپردن نام یک نفر مشکل دارند، چه برسد به یک پیام تبلیغاتی پیچیده. برای تبلیغات چاپی، هر چه عنوان ساده تر باشد، بهتر است. و هر عنصر تبلیغاتی دیگر باید از پیام تیتر پشتیبانی کند، خواه آن پیام «قیمت»، «انتخاب»، «کیفیت» یا هر مفهوم ساده دیگری باشد.

سبک و ظاهر دوست داشتی داشته باشید

تبلیغات موثر در کسب و کار کوچک دارای شخصیت و سبک هستند. یک سبک و شخصیت دوست داشتنی پیدا کنید و حداقل یک سال یا بیشتر از آن برای تبلیغات خود استفاده کنید. تغییر سبک و شخصیت تبلیغاتی اغلب خریداران بالقوه را گیج می کند. همچنین خاطره‌انگیز بودن تبلیغ شما را از بین می برد و باعث سردرگمی مشتریان سابق و آینده شما خواهد شد.

معتبر باشید

اگر می گویید کیفیت یا محصول شما “بهترین” است و واضح است که اینطور نیست، تبلیغات نابودی شما را تسریع می کند، نه افزایش کسب و کار شما. همچنین باید از شناسایی و تحقیر رقبای خود نیز جدا خودداری کنید. این به طور بالقوه گیج کننده و حواس پرتی است و ممکن است خریداران محصولات شما را کمتر بخرند.

خرید محصول را از مشتریان درخواست کنید

درخواست خرید از مشتریان خود

از خریداران دعوت کنید تا به فروشگاه شما بیایند، برای آن ها اطلاعات بیشتر از محصولاتتان ارسال کنند و یا برای اطلاعات و سفارش با آنها تماس بگیرید. اطلاعاتی را که به راحتی قابل مشاهده است در آگهی برای مشتریان بالقوه برای خرید ارائه دهید: مکان، شماره تلفن، ساعات کاری فروشگاه و…

از رقابتی بودن تبلیغ مطمئن شوید

تبلیغات رقابتی را در رسانه هایی که قصد دارید در آن تبلیغ کنید، بررسی کنید. مطمئن شوید که تبلیغ شما از سایر تبلیغات رقابتی متمایز است. می‌توانید از قضاوت شخصی اشخاص، قرار گرفتن در آزمایش بازخورد برای گروه کوچکی از خریداران هدف (به عنوان مثال، تحقیقات کیفی)، یا روش‌های تست کمی گران‌تر و پیچیده تر استفاده کنید. تبلیغات را برای منحصر به فرد بودن، به یاد ماندنی بودن، اعتبار و انگیزه خرید مقایسه کنید و سعی کنید چیزی متفاوت و خاص را برای مشتریان خود ارائه دهید.

مطمئن شوید که تبلیغ حرفه ای به نظر می رسد

اگر زمان و مهارت لازم را دارید، نرم افزارهای گرافیکی کامپیوتری و انتشارات تبلیغاتی می توانند قالب هایی با ظاهر حرفه ای برای ایجاد تبلیغات چاپی زیبا ارائه دهند. دریافت کمک نویسندگی، هنری و گرافیکی از آژانس‌های محلی یا استودیوهای هنری که دارای متخصصان مجرب هستند، با نرم‌افزارهای رایانه‌ای گران‌قیمت و خلاقانه را در نظر بگیرید. آنها ممکن است در دراز مدت در زمان و هزینه شما صرفه جویی کنند و نتایج بهتری به همراه داشته باشند. تبلیغات الکترونیکی (به عنوان مثال، تلویزیون، رادیو، اینترنت) و تبلیغات در فضای باز بهتر است برای نوشتن، تولید و خرید با پرداخت هزینه یا درصدی از فروش به متخصصان این امر واگذار شود.

راستگو باش

هر رسانه تبلیغاتی را که انتخاب می کنید، مطمئن شوید که پیام شما اخلاقی و واقعی است. قوانین سختگیرانه ای در مورد اعمال فریبنده و تبلیغات نادرست وجود دارد.

از تبلیغات کم و بدون هزینه نهایت استفاده را ببرید

از تبلیغات کم و موثر استفاده کنید

کارهای زیادی وجود دارد که می توانید در راه تبلیغات انجام دهید که هزینه کمی داشته یا یه طور کلی هیچ هزینه ای ندارند. هنگامی که به اندازه کافی موفق شدید که بتوانید به تکنیک های تبلیغاتی پیچیده تری بپردازید، راه هایی وجود دارد که می توانید تا حدودی میزان تاثیرگذاری این روش ها را از نظر رشد کسب و کار خود اندازه‌گیری کنید. مانند همیشه هدف از اجرای این تبلیغات این است که با انجام دادن اهدافی که برای آن تعیین شده است، موجب شود که خرید و سفارش محصول و خدمات کسب و کار شما بالاتر برود.

از تبلیغات ارجاع دهنده استفاده کنید

نحوه انجام تبلیغات موثر برای کسب و کار نیازی به هزینه گزافی ندارد، به شرط اینکه پول خود را عاقلانه خرج کنید. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، تبلیغات دهان به دهان نه تنها قدیمی ترین شکل تبلیغات است، بلکه همچنان یکی از مؤثرترین آنها است. برای کمک به تشویق تبلیغات دهان به دهان، به طور مداوم درخواست ارجاع دهید. بسته به ماهیت کسب‌وکارتان، برقراری ارتباط با مشتریانتان می‌تواند با در نظر گرفتن نام شما به ایجاد ارجاع کمک کند.

تبلیغات خوب از نظر ظاهر و پیام یکسان است. این به یعنی که شما باید یک لوگوی ساده طراحی کنید و از آن بر روی تمام مواد چاپی برای شناسایی شرکت خود استفاده کنید. مواد چاپی شامل مواردی مانند کارت ویزیت، سربرگ، بروشور، بروشور و… است. لوگوی شما نیز باید در وب سایت شما نیز باید باشد.

از کارت ویزیت استفاده کنید

استفاده از کارت ویزیت

کارت ویزیت های جذاب و زیبایی را چاپ کنید که شامل لوگوی شما نیز باشد و آن را به طور مداوم در همه جا پخش کنید. اگر برای گسترش کسب و کار شما مناسب و موثر است، از کارت خود به عنوان کوپن تخفیف یا نوعی مشوق دیگر استفاده کنید. گزینه دیگر این است که تعدادی کارت را با آهنربای مغناطیسی چاپ کنید تا بتوان آن را روی یخچال مشتریان قرار داد. چند برگه تخفیف چاپ کنید. اینکار به مشتریان شما اجازه می دهد تا شما را به مشتریان جدید معرفی کنند.

بروشورها می توانند مشتریان را جذب کنند

بروشورها به شما این امکان را می دهند که جزئیات جذابی در مورد محصول یا خدمات خود ارائه دهید. نرم افزار قالب را می توان استفاده کرد که به شما امکان می دهد با حداقل هزینه از رایانه خود برای تولید بروشورهای درجه یک استفاده کنید. به علاوه، بسیاری از طراحان بروشور در سایت خود قالب‌هایی را ارائه می‌کنند که می توانید فورا آن ها را دانلود کنید و بروشور خود را طراحی کنید.

هنگام طراحی بروشور خود بر روی ساده و در عین حال چشم نواز بودن بروشور توجه خاصی داشته باشید. تیتر خود را برجسته کنید. از گرافیک و طراحی زیبا برای ساخت بروشور خود استفاده کنید. تا جایی که می توانید اطلاعات مهم و اساسی را در این بروشور به مشتری خود انتقال دهید.

آن را به روز نگه دارید و در صورت امکان آن را شخصی سازی کنید (با نوشتن در حاشیه یا خط کشیدن زیر مواردی که ممکن است به یک مشتری احتمالی خاص علاقه مند باشد). اگر بودجه بیشتری دارید، به سراغ ساخت یک بروشور چهار رنگ شیک بروید. شما به چاپگری نیاز دارید که بتواند چهار رنگ را روی بروشور شما چاپ کند.

تراکت، رویای کارآفرینان صرفه‌جو

شما می توانید تراکت خود را با هزینه بسیار کم در رایانه شخصی خود طراحی کنید، یا چاپخانه محلی می تواند این کار را برای شما انجام دهد. می‌توانید هر چقدر که دوست دارید، با چاپگر رنگی یا کاغذ رنگی قدیمی آن ها را چاپ کنید. آنها را پر از اطلاعات مهم کنید و آنها را بر روی هر تابلوی اعلاناتی که می توانید نصب کنید.

این این ابزارهای تبلیغاتی برای توزیع آسان به‌صورت عمده بسیار کارآمد هستند و می توانید تعداد زیادی از آنها را در زمانی کوتاه پخش کنید و بدست مشتریان خود برسانید. قرار دادن دسته‌های بروشور در لابی‌های ساختمان و قرار دادن آن‌ها در زیر برف پاک‌کن‌ها اغلب انجام می‌شود، اما اگر از این روش‌های توزیع استفاده می‌کنید، باید بدانید که ممکن است برخی از مشتریان را از خود دور کنید.

شماره تلفن یکی از تبلیغات موثر در کسب و کار کوچک

تاثیر شماره در تبلیغات موثر

همانطور که می بینید شگفت آور به نظر می رسد که در این دنیای مبتنی بر اینترنت و تلفن های هوشمند، هنوز یک استاندارد تبلیغاتی قدیمی همچنان کارساز باشد. این بدان معناست که علیرغم سر و صدای زیاد در مورد فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و…. و همچنین نیاز به یک وب سایت قانع کننده، تبلیغات تلفنی هنوز بسیار مهم بوده باشند. بتوانند نقش خوبی و تاثیر گذاری را در نحوه انجام تبلیغات موثر برای کسب و کار ایفا کنند.  با این حال، تبلیغات تلفنی قطعا ارزان نیست. هزینه انواع تبلیغات متفاوت است، همانطور که بازار ارائه می شود. پس سعی کنید با کمترین هزینه بهترین مورد را برای مشتریان بالقوه خود انتخاب کنید.

سعی کنید در تبلیغات خود، احساس مناسب و قابل اعتماد بودن کسب و کارتان را انتقال دهید. در صورت صلاحدید می توانید بگویید که بیمه هستید یا ذکر کنید که مدت زیادی در این کسب و کار بوده اید و تجربیات فراوانی دارید. هر سرویسی را که می‌توانید به آن فکر کنید و همچنین ساعات کاری خود را بیان کرده و کمی بر موقعیت مکانی خود تاکید کنید تا مردم بتوانند راحت تر به آن دسترسی داشته باشند.

به جستجوی همه رسانه های چاپی بپردازید

تبلیغات موثر متنی کوچک با جملات محدود در رسانه ها و شبکه‌های مجازی می تواند راه خوبی برای دستیابی به مشتریان بیشتر باشد. شما می توانید برای این کار با استفاده از رسانه هایی مانند اینستاگرام یا ارسال پیامک های کوتاه گسترده به شماره های مختلف، آگهی متنی خود را بدست مشتریان بالقوه برسانید. اگر این کار را به صورت منظم و هدفمند در جای مناسب پخش کنید، می توانید پاسخی مناسب را از سمت خریداران و مشتریان دریافت کنید.

سعی کنید مطالبی را که قصد انتقال آن به مشتریان خود دارید را، در ساده ترین حالت ممکن بیان کنید. با دادن شماره تلفن، آدرس و جزئیات مکان در صورتی که فضا اجازه دهد، ارتباط خود و آنها را برای خرید و استفاده از محصولات و خدمات خود آسان کنید.

خبرنامه خود را ایجاد کنید

بسته به ماهیت کسب و کار شما و پاسخ به این سوال که چگونه تبلیغات موثری داشته باشیم، ایجاد خبرنامه و رساندن اطلاعات درباره کسب و کارتان می تواند راهی موثر برای دستیابی به مشتریان بیشتر باشد. خبرنامه شما می تواند ترکیبی از متن تبلیغاتی و اطلاعاتی باشد که لوگو و هویت شما را به مشتریان یادآوری می کند و شما را با آنها در ارتباط نگه می دارد.

می توانید برای این کار از شماره تلفن های مشتریان خود و همچنین ایمیل های آن ها برای رساندن پیام هایتان استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که تا جای ممکن از نام و نشان کسب و کارتان استفاده کنید. این کار باعث می شود تا نام شما در ذهن مشتریان باقی بماند و نوعی ذهنیت مثبت به شما در آن ها ایجاد شود.

علائم و نشانه های مختلف، هویت کاری شما را می سازد

هویت کاری

جواب دیگر برای سوال چگونه تبلیغات موثری داشته باشیم؟ نشان و علامت شماست. نشان ها یک جزء کلیدی برای ایجاد و تداوم هویت شما هستند. استفاده از بیلبوردها، تصاویر مختلف، تبلیغات در سایت های مختلف و… می تواند عامل انتقال این علائم باشند. سعی کنید در تبلیغات خود، از نمادها و سمبل هایی استفاده کنید که می توانید با آن کسب و کارتان را نشان دهید. خلاقیت جزئی جدایی ناپذیر از این کار است. شما می توانید برای کسب و کارتان از شیوه های تبلیغاتی خلاقانه و در عین حال صریح و ساده بهره ببرید. تا جایی که در کمترین زمان و با یکبار مشاهده تبلیغ شما، نام و نشان کسب و کار شما در ذهن مخاطبان بماند و آن ها را به مشتریانی بالقوه برای شما تبدیل کند.

برای این کار شما می توانید از ابزارها و وسایل مختلف نیز بهره ببرید. برچسب‌ها، بادکنک‌ها، دکمه‌ها، برگردان‌ها و حتی تی‌شرت‌ها نمونه‌هایی از این دسته تبلیغات هستند که کار می‌کنند. کیسه های کاغذی یا پلاستیکی و بسته بندی که نام و نشان ما بر روی آن ها حک شده است نیز می تواند موثر واقع شود. سعی کنید نام، لوگو و شعار تبلیغاتی خود را بر روی هر چیزی که می توانید، در هر طرف چاپ کنید. فرصت را از دست ندهید تا نشان خود را بر سر زبان بیاورید.

برندینگ

همچنین «برندینگ» وسایل نقلیه خود را در نظر بگیرید. اتومبیل ها و کامیون ها شما، ابزارهای تبلیغاتی بسیار موثر و کارآمدی هستند. شما می توانید به راحتی یک تامین کننده تابلوهای مغناطیسی پیدا کنید که می تواند یک تابلوی لاستیکی انعطاف پذیر برای اتصال به کامیون شرکت یا ماشین شخصی شما بسازد. یونیفرم کارمندان شکل دیگری از نشانه و علائم تبلیغاتی است که نباید از آن غافل شد. لوگو و هویت شما باید از تمام جنبه های ممکن کسب و کار شما قابل برداشت باشد. تی شرت ها نشانه های خوبی هستند که حتی مشتریان شما نیز می توانند آن را بپوشند.

تابلوهای داخلی و خارجی باید در محل کسب و کارتان نیز باید نورپردازی شوند تا از هر فرصتی برای دیده شدن استفاده کنند. نمایشگرهای تبلیغاتی، آن دسته از ابراز هایی هستند که از فناوری استفاده می کنند تا آن آنچه مد نظر شماست را به نمایش درآورد. این دستگاه ها در صورتی که در جای خوبی قرار گیرند، می توانند نتیجه بسیار خوبی داشته باشند. این تابلوها می‌توانند قابل حمل، روی چرخ‌ها، ثابت بر روی زمین شوند یا در اغلب موارد، در بالای یک تیرک قرار گیرند. تغییر مکرر پیام و پرهیز از غلط املایی تأثیر آنها را بر تجارت شما افزایش می دهد.

استفاده از طبقات فروش محصول نقطه ای

استفاده از این ابزار می تواند باعث افزایش فروش محصولات شما مخصوصا در فروشگاه های مختلف شود. ارائه این ابزارهای فروش به یک خرده‌فروش، هزینه‌ای است که هر سازنده‌ای آن را باید برای افزایش فروش خود پرداخت کند. اگر خرده‌فروش را ترغیب کند که محصول شما را به نمایش بگذارد و مصرف‌کننده آن را به صورت ناگهانی خریداری کند می تواند نقش بسیاری در افزایش فروش محصولات شما داشته باشد. اگر یک خرده فروش یا سازنده کالاهای مصرفی هستید، باید فرصت هایی را که با استفاده از این ابزار بدست می آورید در نظر بگیرید.

استفاده از کاتالوگ محصول و بازاریابی تلفنی

دیگر نحوه انجام تبلیغات موثر برای کسب و کار بازاریابی تلفنی و ارائه کاتالوگ محصولات همچنان راه های محبوبی برای تبلیغات موثر در کسب و کار کوچک هستند. با وجود اینکه اکنون بیشتر خریدها به صورت اینترنتی صورت می گیرد، اما همچنان استفاده از بازاریابی تلفنی و ارائه کاتالوگ محصولات می تواند بسیار مفید باشد. با این کار شما به پایگاه داده ای از مشتریان دست پیدا می کنید که می توان برای بازاریابی و تبلیغات شما بسیار مفید باشد. اگر دوست دارید در این زمینه فعالیت کنید، پیشنهاد می شود در ابتدا قدم های کوچک برداشته و آرام آرام کارهای بزرگتری انجام دهید.

بازاریابی تلفنی مزایا و معایبی دارد

مزایا و معایب بازاریابی تلفنی

گاهی اوقات هیچ چیز بهتر از یک تماس تلفنی قدیمی برای برقراری ارتباط نیست. بازاریابی تلفنی در قالب های مختلفی ارائه می شود. به تماس تلفنی به عنوان راهی برای ارائه اطلاعات یا حفظ ارتباط نگاه کنید و از فکر کردن به آن که به عنوان راهی برای فروش محصولات باشد، خودداری کنید. این کار به شما فرصتی برای تماس یک به یک با مشتریان را میدهد، اما خطر سرزده بودن را به همراه دارد.

برای یک کسب و کار کوچک، ممکن است بهتر باشد با افرادی که مشتریان فعلی یا مراجعان در شبکه های اجتماعی هستند تماس بگیرد. فراخوانی از مشتریان فعلی برای تشکر از آنها برای خرید و اطلاع رسانی از محصولات یا ایده های جدیدی که ممکن است داشته باشید. راه خوبی برای حفظ ارتباط با یک پایگاه مشتری است که می تواند در فروش بیشتر شما موثر باشد.

توجه داشته باشید بسیار از افراد از دریافت تماس ها و پیامک های تبلیغاتی انصراف داده اند. پس این اشتباه را نکرده و با این دسته از افراد تماس نگیرید. مهم نیست که از چه شکلی از بازاریابی الکترونیکی استفاده می کنید، باید همیشه نتایج کار را در نظر داشته باشید و تلاش های خود را برای به دست آوردن بهترین بازده داشته باشید، همانطور که در ابتدای کار شروع کردید، ادامه داده و مسیر خود را در صورت اشتباه اصلاح کنید.

نمایشگاه های تجاری، تبلیغات تخصصی را ارائه می دهند

فرصت ها

نمایشگاه های تجاری برای برخی از انواع مشاغل عمده فروشی و تولیدی و همچنین مشاغلی که کالاها و خدمات را مستقیماً به سایر مشاغل ارائه می دهند ضروری است. طراحی نمایش، مکان غرفه و ارسال های پستی قبل و بعد از نمایش با درجه بالایی از پیچیدگی (و هزینه) انجام می شود. یک کارآفرین تازه کار که به فکر استفاده از این نوع تبلیغات موثر در کسب و کار کوچک است. بهتر است با انجمن صنفی یا حرفه‌ای صنعت خود تماس بگیرد و از شرایط برگزاری و شرکت در آن اطلاع کسب کند.

ارتباط با کسب و کار دیگر، بازپرداخت تبلیغات مشارکتی از طرف تامین کنندگانی که محصولات آنها را می فروشید و کلوپ های خریداران همگی در محیط تبلیغات نمایشگاه های تجاری رایج است. یکی از روندهای نوظهور این روزها این است که کسب و کارها کوپن های رقبای خود را می پذیرند یا حتی درخواست می کنند. پذیرفتن کوپن های رقبا یا دریافت پیشنهادهای تخفیف آنها، وقتی به آن فکر می کنید. راهی عالی برای حفظ مشتریان بدون نیاز به راه اندازی یک کمپین تبلیغات موثر گران قیمت برای مقابله با رقبای شماست.

جایگزین های تبلیغاتی با هزینه بالاتر را در ذهن داشته باشید

اگر به اندازه‌ای بزرگ شده‌اید که می‌توانید در روزنامه‌ها یا مجلات مهم یا در رادیو یا تلویزیون فکر کنید. آژانس تبلیغاتی خود را تشکیل دهید و 15 درصد کمیسیون معمول را پس انداز کنید. انجام این کار به آسانی چاپ سربرگ با نامی مانند آژانس تبلیغاتی XYZ است. اگر می‌خواهید کارهای زیادی را انجام دهید، یک حساب جاری جداگانه داشته باشید. این روش استاندارد برای مشاغل متوسط است که خرید تبلیغات موثر در کسب و کار کوچک خود را انجام می دهند.

البته، اگر توانایی مالی دارید، می‌توانید یک آژانس تبلیغاتی حرفه‌ای استخدام کنید و همه این کارها را به عهده آن ها بگذارید. گاهی اوقات پولی که در خریدهای رسانه ای خوب پس انداز می کنند ممکن است کمیسیون آنها را جبران کند. کسب و کار تبلیغات موثر حرفه ای بسیار مردم محور است، بنابراین فردی را با شخصیتی پیدا کنید که بتوانید با این شرایط کار کند. آنها همچنین می توانند آگهی های تجاری را طراحی و قرار دهند.

مقالات مرتبط

دیدگاه

0 نظر تاکنون ارسال شده است